Zaběhni si UTMB nanečisto s Trailcamps

Zaběhni si UTMB nanečisto, aneb okolo Mt. Blanku za 5 dní

UTMB je dlouhej uzávod a převážná část smrtelníků absolvuje většinu závodu za tmy. Navíc v časovém limitu, kterej moc prostoru pro odpočinek neposkytuje. Závody seriálu UTMB jsem absolvoval několikrát a moje skóre neni zrovna úspěšný. Naposledy jsem to zabalil na UTMB na 140 km. Častokrát jsem si říkal, že by bylo super si tuhle trať zaběhnout za světla a víc na pohodu. Samozřejmě, obejít si masiv Mt. Blanc s batohem za 7 dní s tím, že přespíte na chatách je taky varianta, ale s 15 kg batohem na zádech už to neni moc běžeckej zážitek. 

TRAILCAMPS - Enter le directeur
Honza Dušánek je výbornej běžec, ale především autor, motor a ředitel závodů Ještěd Skyrace a autor projektu Trailcamps. A hlavně o Trailcamps si budeme tentokrát povídat. Jedná se sérii běžeckejch kempů, kde si můžete zatrénovat společně s nejlepšími českými trailovými běžci, dozvědět se jak vyladit jídelníček a tréninkovej plán, prostě nakopnout váš trénink do novýho levelu. Pro letošní rok Honza připravil hodně nabitej program a hlavním chodem bude UTMB kemp v Chamonix. Stejně jako v minulém roce bude i letos Trailpoint partnerem kempů a budete mít možnost otestovat boty, batohy a vybavení od značek INOV-8, Salomon, Dynafit nebo Montane.

Přijďte si poslechnout, jaký novinky si pro vás Honza Dušánek pro letošní rok nachystal.

Termín akce: 10. ledna 2018 od 19:30
Místo konání: Běžecký obchod TRAILPOINT, Jirečkova 7, Praha 7

Rezervuj si místo - napiš na michael@trailpoint.cz nebo na facebook události tady.

Program večera
Úvod k projektu Trailcamps
Představení hostů a partnerů
Trailové kempy v Čechách (Krkonoše, JIzerky)
Kemp v Toskánsku (IT)
Kemp v NP Vysoké Taury (AT)
UTMB kemp (FR)
Ještěd Skyrace - novinky pro 2018

Naším společným partnerem se pro rok 2018 stala značka Compressport. Kompresní doplňky této značky vám pomůžou rychleji regenerovat a užít si trailové běhání naplno. Mrkněte na naše stránky, s heslem "COMPRESS18" budete mít na našem e-shopu slevu 15%.

 

Provozováno na Provozováno na systému NetShops