Formulář výměny a vrácení zboží

Pokud Ti zboží nevyhovuje, můžeš ho poslat zpět na výměnu či vrácení. Členové našeho klubu a registrovaní zákazníci mají na vrácení 30 dnů ode dne nákupu. (tato lhůta platí i pro zboží zakoupené v naší kamenné prodejně). Podmínky členství v našem klubu najdeš ZDE.

Zboží zakoupené v průběhu prosince můžete vrátit nebo vyměnit v průběhu celého ledna.

Jak zboží vrátit?

  1. Vyplň prosím následující formulář. Po odeslání Ti na e-mail dorazí potvrzený formulář (Návratový prtokol). 
  2. Návratový protokol vytiskni a přilož ke zboží. (pokud nemůžeš vytisknout, stačí přiložit číslo protokolu pro vrácení)
  3. Zboží zašli zpět na adresu: Běžecký obchod Trailpoint, Jirečkova 7, 170 00  Praha 7. Zásilku neposílej na dobírku. Zboží můžeš také přinést osobně přímo na naši prodejnu a to v běžné otvírací době.

Co musí zboží splňovat?

Zboží nesmí vykazovat známky užívání a nesmí být poškozené (boty a oblečení musí být čisté a mohou být zkoušené pouze doma). Více v obchodních podmínkách.

Co musí být u zboží?

  1. Kopie faktury nebo účtenky.
  2. Návratový formulář nebo dokument obsahující: jméno kupujícího a číslo objednávky/faktury a informace o tom, co si přeješ.

Pokud chceš zboží vyměnit, napiš za co a za jakou velikost či barvu.
Pokud chceš zboží vrátit, napiš číslo účtu, kam máme peníze zaslat. Pro snadnější a rychlejší komunikaci doporučujeme uvést tvoje telefoní číslo a email.


Kontaktní údaje


 


Vracím zboží:


 
  Přidat další produkt
 


 

Doplňující údaje 


Provozováno na Provozováno na systému NetShops