Rezervační systém

Pro mobilní verzi klikni sem >>>

Pokud ti žádný z aktuálně nabízených termínů nevyhovuje, tak nás neváhej kontaktovat, určitě nějaký termín najdeme.

Michael Dobiáš
tel.: +420 722 939 746
michael@trailpoint.cz

Diagnostika došlapu a výběr běžecké obuvi

Diagnostika došlapu slouží jako důležitý indikátor pro výběr správné běžecké obuvi. Každý z nás běhá trochu jinak a trochu jinde – někdo rychleji, někdo pomaleji, někdo na silnici a jiný v terénu. Společně vybereme botu, která bude vyhovovat přesně  Tobě. Z velké nabídky běžeckých bot, Ti pomůžeme najít tu pravou.

Vezmi si s sebou své staré běžecké boty, může nám to pomoci identifikovat případné problémy s tvojí běžeckou technikou.

Cena: 590 Kč
Doba trvání: 45 minut

 

Videorozbor a korekce běžeckého stylu

Nebaví Tě pořád dokola řešit jedno zranění za druhým - bolesti kolen, holení, chodidel, pravého či levého ramena atd.? Nebo prostě jen nevíš, co děláš španě a potřebuješ poradit? Tak přesně pro Tebe je určený "Videorozbor a korekce běžeckého stylu".

Společně se zaměříme na Tvé aktuální zdravotní problémy či komplikace, které Tě při každodenním běhání trápí a pokud žádné takové nejsou, tak společně snížíme riziko nejčastějších běžeckých zranění.

Nejprve Tě důkladně vyzpovídáme a stanovíme Tvé běžecké cíle. Poté se zahřeješ na běžeckém pásu, natočíme první video, které následně důkladně rozebere - od chodidel až po držení celého těla a při dalším videu začneme společnými silami ladit Tvůj běžecký styl k dokonalosti.

Takže už na nic nečekej, zarezervuj si svůj první termín na videorozbor běžeckého stylu a posuň své běhání správným směrem!

Cena: 590 Kč
Doba trvání: 45 minut

 

Sestavení individuálního tréninkového plánu

Ať už se připravuješ na svůj první běžecký závod, nebo jsi zkušený maratonec, vždy je dobré mít svůj plán! Někomu jde o to si závod jen užít, někomu jde o zlepšení osobáku, v obou případech je dobré vědět, jak na to! Vytvoříme Ti tréninkový plán od zavázání tkaniček, přes první výběhy a začátky běžeckého posilování až po mnohakilometrové tréninkové bloky! Všeobecných tréninkových plánů jsou na internetu mraky, ale ten Tvůj je jen jeden. Ať je Tvůj cíl jakýkoli, jdi si strategicky za ním - a my Ti s tím pomůžeme.

Cena: Odvíjí se od tvých cílů a časového horizontu. Úvodní konzultace stojí 590 Kč
Doba trvání: Úvodní schůzka 75 minut

 

Individuální běžecký trénink

Tyto tréninky jsou vhodné pro ty, kteří chtějí se svým běžeckým stylem opravdu začít něco dělat! Díky individuálnímu přístupu, může trenér korigovat každý Tvůj krok, každičký pohyb Tvého těla a každou vteřinu Tvého běhu. Pomůže Ti tak se zlepšovat daleko rychleji, než Ti to dovolí samostatné tréninky. Chceš běhat rychle? Chceš běhat daleko? Chceš běhat bez bolesti? Běhej správně!

Cena: 890 Kč
Doba trvání: 75 minut

 

Skupinový běžecký trénink

Nerad běháš sám? Tak právě pro Tebe jsou tady naše skupinové lekce! Na trénincích se zaměříme především na ovládnutí správné běžecké techniky. Pomůžeme Ti tím tak zvýšit rychlost, prodloužit Tvoji uběhnutou vzdálenost, snížit pravděpodobnost nejčastějších běžeckých zranění a namotivujeme Tě k lepším výsledkům. V praxi si ukážeme, jak správě poskládat tréninkovou jednotku: rozcvičení, běžecká abeceda, samotný běh, běžecké posilování a nezbytné závěrečné protažení. Budeme používat i nejrůznější tréninkové pomůcky jakou jsou např. švihadla, žebříky, kužely apod.

Na tréninku Ti určitě přijde vhod běžecká obuv a vhodné sportovní oblečení.

Cena: 120 Kč
Doba trvání: 75 minut

 

Provozováno na Provozováno na systému NetShops