• Nákupní košík
    0 Kč
    0
 
 
 »  Články  »  Trailovej SEKÁČ

Trailovej SEKÁČ

Vyměň - daruj - prodej co ti nesedí, třeba to sekne někomu jinýmu

Jak to funguje? - máš 3 možnosti

  1. Vyfoť boty, batoh, oblečení nebo jiný běžecký doplňek (dále jen vybavení), který ti doma leží bez užitku a pošli ho jako přízpěvek pod událost na facebooku. Pokud někdo bude mít zájem, domluvte se na předání osobně nebo v termínu Sekáče v obchodě Trailpoint.

  2. Zkus štěstí a přines nepotřebné vybavení v termínu Sekáče k nám do prodejny (16.1. 18:00-21:00) Třeba najdeš nového majitele mezi ostatnímu účastníky.

  3. Využij naší facebook skupiny Trailovej SEKÁČ  - vyfoť nepotřebné vybavení a pošli ho jako přízpěvek do facebookové skupiny. Domluv se ze zájemcem na osobním předání. 

Termín akce
16. 1. 2020  18:00 - 21:00

Nabízej a hledej věci tady
https://www.facebook.com/events/993887134344659/

Sekáč bude dál pokračovat tady
https://www.facebook.com/groups/2597905723661987/

 

Podmínky

Všechny věci musí být čisté a použitelné.
Všechny věci musí být opatřené visačkou s cenou a kontaktem na prodávajícího. (můžete použít visačky, které máme na prodejně)
Veškeré platby jsou možné pouze v hotovosti.

 

Vypořádání

Všichni účastníci Sekáče si vyřizují finanční nebo materiální plnění za výměnu, prodej nebo darování mezi sebou. Na zboží pocházející ze zásob obchodu Trailpoint dostanete standartní stvrzenku.

 

Odpovědnost

Obchod Trailpoint nenese odpovědnost za případné vady nebo nedostatky na zboží ze Sekáče. (kromě zboží pocházejícího ze zásob obchodu Trailpoint - např. testovací sady)

 

Skladování a doprava

Použité zboží ze zásob obchodu Trailpoint je možné vyzvednout pouze osobně na prodejně, není možné zasílat zboží poštou.
Veškeré zboží určené do Sekáče si účastníci odnesou ihned po ukončení akce. 
Zboží určené do Sekáče NENÍ MOŽNÉ SKLADOVAT na prodejně.

Provozováno na Provozováno na systému NetShops