»  O nás

O nás

TRAILPOINT JE

místo kde potkáš závodníky i hobíky, holky co uběhnou 100 mil na jeden zátah, borce s desítkou pod 33 minut, mistry světa, závisláky který naběhaj za tejden tolik jako ty za celej měsíc ale i obyčejný smrtelníky pro který se stalo běhání celoživotní vášní, nutností, ventilem, drogou...

místo kde ti pomůžeme vybrat běžecký boty na každodenní trénink, nebo klidně kompletní výbavu na stokilometrovej závod v Alpách

místo kam můžeš přijít pro radu, když se ozvou potíže

místo odkud můžeš vyběhnout na společnej pravidelnej trénink

místo kde se plánujou a vznikaj závody a kde se roděj běžecký sny

místo, kde si můžeš dát po tréninku sprchu, ionťák, espresso nebo, když na to přijde, i poctivou moravskou slivovici

 

Běžecký obchod TRAILPOINT jsme otevřeli na jaře roku 2011. Ve svém počátku jsme se specializovali na funkční běžeckou obuv, často označovanou jako barefoot.
V součastnosti nabízíme široký sortiment obuvi, oblečení, batohů a dalšího vybavení pro začátečníky, zkušenější běžce a výkonnostní sportovce ale i speciality pro překážkový běh (OCR), canicross, orientační běh, skyrunning, swimrun nebo ultramaraton.

 

Díky vám je TRAILPOINT taky nejlepší běžecká prodejna roku 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 a 2017
(podle ankety časopisu Běhej.com)

 

Náš tým

 

Helena Mužíčková
Pamatujte si jedno, jestli vám něco nesedne nebo nesekne, Helča vám to řekne. Hned. Naplno. Žádný servítky. Zkoušíte správnou velikost? Ladí to barevně? Helča to pozná. Stejně tak pozná jak vypadá správně provedenej dřep, klik nebo výpad a kdy jste to odflákli. Kromě toho, že nám Heča pomáhá občas v obchodě, působí také jako osobní a kondiční trenér.

Marek Rod
Jaký to je, běžet 246Km na jeden zátah? Na to se můžete přijít Marka zeptat do obchodu kdykoliv v otvírací době (teda za předpokladu, že si odnesete aspoň jeden pár bot :)) Jako benjamínek české výpravy si v roce 2018 na Spartathlonu splnil svůj sen a doběhl z Atén do Sparty za neskutečných 35 hodin. Marek je náš specialista na barefoot obuv a poradí vám na co si dát při běhání naboso pozor, jak začít a kdy už je lepší “pořádně” se obout :))

Ondra Fisenko
Kromě toho, že můžete Ondru pravidelně potkat u nás v obchodě nebo na závodech, působí také jako trenér triatlonu a plavání dětí a mládeže. Ve své bakalářské práci na FTVS se věnoval porovnání subjektivního a objektivního vnímání únavy na úrovni aerobního a anaerobního prahu a v současnosti pokračuje v magisterském studiu… no prostě tomu rozumí :)) .. a tak se s ním můžete setkat při naší diagnostice běžecké techniky. Ondra ví jak chutná dlouhej  závod (Beskydskou sedmičku běžel 3x) ale ani na kratších vzdálenostech se s tim nijak nemaže (10Km zvládne pod 39min).

Jirka Mlčkovský
Jirka je účetní. A protože je to nejrychlejší účetní kterýho znám, pomáhá nám i na prodejně. Občas ho podezřívám, že má doma víc běžeckejch bot než já sám.  Tipnul bych si, že polovičku vejplaty nechá rovnou v kase :))

Evžen Ge
Evžen patří mezi ikony českého běhu. Zeptejte se ho na kterýkoliv závod a on vám řekne jaké bude počasí a co si máte obout. Potkat ho můžete na všech klasikách jako je Pražský maraton (PIM Kings), Běchovice nebo Velká Kunratická (44 účastí). O tom, že jeho rady se vyplatí poslouchat vím svoje a je jedno, jestli se jedná o trénink nebo závodní taktiku. Od začátku patřil Evžen mezi “inventář” našeho obchodu a i když ho v obchodě budete potkávat už asi méně často (je v důchodu a pořád někde lítá), pořád patří do našeho týmu.

 

Dagmar Dobiášová
Moje žena a ten, kdo vám vynadá, že jste s reklamací nepřišli včas.  Pak vám udělá kávu a problém vyřeší. Kromě reklamací se Dagmar stará také o náš e-shop a o to, abyste vaší objednávku dostali včas.

Michael Dobiáš
Ondra s Markem o mě napsali: " Michal založil TRAILPOINT, aby - jak sám říkal - "dával lidem na nohy křídla". Dal si to nejen do znaku, ale hlavně i do hlavy, a ještě ho to nepustilo... Sám má naběháno požehnaně - desítka za 37:40 a maraton za 3:01 mluví za vše. Lidem tak nabízí jenom to, co by si sám obul, a když se mu něco nelíbí, řekne to bez okolků. Když ho nepotkáte v obchodě, nejspíš někde fotí, připravuje další závod (bez jeho ŠUTRů už se termínovky prostě neobejdou), další testovačku, další přednášku ... No a nebo prostě někde běhá - ať už sám, nebo pro RWTTC."

- Michael Dobiáš

 

Provozováno na Provozováno na systému NetShops