Trénink a testovačka čelovek Petzl a Silva

POZR - COVID UDATE 
Vzhledem k aktuální situaci se sejdeme PŘED prodejnou Trailpoint. Zde proběhne krátké představení modelů a pak co nejdřív vyběhneme směr Stromovka, kde si o jednotlivých modelech řekneme víc.
Pamatujte prosím na to, že se můžeme pohybovat ve skupině max. 6 osob. Z tohoto důvodu je také maximální kapacita testovačky 12 osob.

Půjčovna čelovek
Hodil by se ti jiný termín, nebo si chceš čelovku před nákupem pořádně proklepnout? Vybrané modely si u nás můžeš i zapůjčit. Pro víc informací a rezervaci čelovky piš na info@trailpoint.cz.

Sleva 10% na všechyn modely čelovek - při nákupu použij kód “CELOVKY10”, platí do 25.10.2020

....

Vybíráš čelovku a nemáš jasno jakej výkon potřebuješ a využiješ? A co napájení? Akumulátor nebo klasická baterie? Je lepší kompaktnější varianta, kdy je článek součástí těla čelovky, nebo bude pohodlnější verze s baterií vzadu? Odpověď na tyhle a další otázky se pokusíme najít na naší první letošní testovačce čelovek. Tak přijď vyzkoušet novinky i osvědčený modely značek PETZL a SILVA.

Termín a místo
20. října od 19:00
Sraz v nebo před běžeckým obchodem Trailpoint
(v závislosti na hygienických opatřeních a momentální situaci)

Jak to bude probíhat
K dispozici budou nejnovější i osvědčené modely značek PETZL a SILVA. Na společném výběhu si budete moct čelovky vyzkoušet a mezi sebou vyměnit. Běhat budeme ve Stromovce a přilehlém okolí. Pokud máte vlastní čelovku, určitě si ji vezměte s sebou. (můžete přímo porovnat nebo půjčit kamarádovi)

 

Připoj se k události na našem Facebook profilu
https://www.facebook.com/events/709862133071083/

Čelovky Silva
https://www.trailpoint.cz/celovky/silva/

Čelovky PETZL
https://www.trailpoint.cz/celovky/petzl/

Využít můžete slevu 10% na všechny modely značek Silva a Petzl

Provozováno na Provozováno na systému NetShops