Test běžeckých batohů Instinc etc.

Vybíráš si svůj první běžecký batoh a nevíš jak se v nabídce orientovat? Anebo už batoh máš ale hodil by se ještě jeden menší nebo větší?… Možná máš batohů dokonce několik, ale pořád ti nevyhovuje rozložení a umístění kapes… prostě to neni úplně ono? Tak doraž v úterý na testovačku, kde si budeš moct vyzkoušet modely z kompletní nabídky značky INSTINCT ale i pár dalších kousků značek jako MONTANE, INOV-8 nebo ULTRASPIRE.

Co od tebe chceme
Udělej si doma “kupičku” s věcma, které plánuješ v batohu nosit a vezmi všechno s sebou. Nepromok bundu nebo větrovku, mikinu, náhradní tričko a ponožky, hůlky, čelovku a náhradní baterky, gely, lékárničku, nepromok kalhoty, foťák… Někomu stačí batoh na pár gelů, větrovku a půl litru vody, někdo hledá batoh na horskej ultratrail. (tip.: podívejte se do požadavků na povinnou výbavu  pro konkrétní závod na kterej se chystáš) 

Co tě čeká
Připraveno bude cca 20 batohů značky INSTINCT, Montane, Inov-8 a Ultraspires s různou kapacitou od 1 - 20L. Všechny batohy pak můžeš důkladně otestovat a vybrat batoh přesně podle tvých představ a potřeb.

Jak to bude probíhat
Testovačka proběhne ve dvou vlnách. První vlna se sejde v 18:00, vybere a naloží si batohy a v 18:20 vybíháme. Návrat v 18:50. Na druhou vlnu se sejdeme v 19:00 a vybíháme v 19:20. Návrat v 20:00. Proběhneme si Stromovku a přilehlé okolí a tempo přizpůsobíme podle potřeby.

Místo a čas
Jirečkova 7, běžecký obchod Trailpoint
První vlna: 18:00 - 19:00
Druhá vlna: 19:00 - 20:00

Přihlaš se na facebook události tady
https://www.facebook.com/events/622699001941204/

Provozováno na Provozováno na systému NetShops