Přeběh treku Peaks of Balkan

Tentokrát přijal naše pozvání Ondra Švirák a budeme si povídat o jeho projektu "Přeběh treku Peaks of Balkans" - běžecké expedici vedoucí nejvyšší částí Dinárských hor na území Kosova, Albánie a Černé hory. Účastníci během 7 etap zdoalali 210 km a nastoupali víc než 10.000m převýšení.  Taková expedice není pro každého, ale pokud patříte mezi zkušenější běžce, možná bude tohle povídání zajímavou inspirací pro plánování vašich příštích běžeckých cílů a projektů.

Ondra Švirák má za sebou víc než 40 výprav po celém světě v roli horského průvodce a procestoval víc než 50 států na 6 kontinentech. Pro Expedition club pracuje jako průvodce a vedoucí marketingu, což, z mé vlastní zkušenosti, může znamenat krycí název pro spoustu lumpáren jako je lítání s dronem, běhání s gopro nebo lezení po horách. 

Ondra je ale taky výbornej běžec, o čemž svědčí kvalitní umístění na domácích i zahraničních závodech. Nejsou to ale jen běžecký závody typu orienťák nebo ultramaraton. V roce 2017 si například naplánoval a zrealizoval vlastní projekt 26 ultramaratonů v 26 státech na 6 kontinentech. V roce 2016 za zdolal za 4 dny jednu z nejkrásnějších turistických tras na světě - GR20 na Korsice.

Host
Ondřej Švirák
https://svirda.cz

Termín
5.3. 2020 
(19:30-21:30)

Místo
Běžecký obchod Trailpoint, Jirečkova 7, Praha 7

Kapacita
25 osob

Rezervuj si místo
https://www.trailpoint.cz/rezervacni-system-akce/

Cena
50 Kč (platba v hotovosti při vstupu)
Zdarma s klubovou kartou Trailpoint.

Další odkazy
Chcete vyzkoušet běžecký kemp pod vedením Ondry Šviráka? Máte šanci - už za pár dní můžete vyrazit na kemp do Španělska. Více informací tady >>> https://www.expeditionclub.cz/akce/476.spanelsko---bezecky-kemp/

Provozováno na Provozováno na systému NetShops