• Nákupní košík
    0 Kč
    0
 
 
 »  Testovací sady  »  Testovací obuv  »  SALMING ENROUTE SHOE M Black - TESTOVACÍ
doprava
zdarma
Nedostupné
  • SALMING ENROUTE SHOE M Black

SALMING ENROUTE SHOE M Black - TESTOVACÍ

Barva: Black Hmotnost: 256 g (UK 9) Drop: 6 mm Dle pohlaví: Muži Výška podrážky: 24,5 mm střed paty 18,5 mm bříško chodidla Mezipodešev: Recoil™ + Recoil R™ Podešev: Odolná odlehčená guma Torze: Torsion Efficiency Unit™ Podšívka: Síťovina Proces vývoje modelu EnRoute byl založen na Salming Natural Running Support SystemuTM, který pomáhá běžcům najít a udržet jejich přirozený běžecký styl. Cílem bylo vytvořit botu, ze které se stane ikona – bota, která dík... Celý popis
3 990 Kč
3 298 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Barva: Black

Hmotnost: 256 g (UK 9)

Drop: 6 mm

Dle pohlaví: Muži

Výška podrážky: 24,5 mm střed paty 18,5 mm bříško chodidla

Mezipodešev: Recoil™ + Recoil R™

Podešev: Odolná odlehčená guma

Torze: Torsion Efficiency Unit™

Podšívka: Síťovina

Proces vývoje modelu EnRoute byl založen na Salming Natural Running Support SystemuTM, který pomáhá běžcům najít a udržet jejich přirozený běžecký styl. Cílem bylo vytvořit botu, ze které se stane ikona – bota, která díky svým vlastnostem ustojí nástrahy času, a ve které budete moci běžet nezávisle na vaší běžecké formě nebo došlapu.

NRSS (Natural Running Support System) je komplexní systém, kde jsou všechny části boty integrovány a vzájemně propojeny tak, aby vznikl perfektně fungující celek.

Jednou z těch nejdůležitějších je systém TGS62/75° (Torsion Guidance System 62/75°), který rozděluje podrážku boty na dvě části. První část, která je vyměřena od paty chodidla k bříšku chodidla (62% podrážky), je konstruována tak, aby poskytla optimální stabilitu zadní části chodidla. Od druhé části podrážky v přední části boty je oddělena takzvanou „baletní linkou“, která je v úhlu 75°.

Přední část podrážky pak tvoří hluboké drážky, které umožňují vysokou ohebnost a stimulují tak chodidlo k co nejpřirozenější práci. Vysoká ohebnost přední části podrážky především umožňuje běžci správně napnout celé chodidlo před došlapem. TGS62/75° technologie zajištuje také to, aby se podrážka boty ohýbala přesně v těch místech, kde je to pro chodidlo nejvhodnější. Dalšími neméně důležitými součástmi systému NRSS jsou zvýšené tlumení v zadní části boty, anatomicky tvarovaný patní košíček a v neposlední řadě i torzní jednotka ve středu podrážky. Svrchní část boty je konstruována tak, aby se přirozeně propojovala s podpůrnými a stabilizačními prvky podrážky a tvořily spolu dokonalou vysoce adaptabilní a stabilní jednotku. Tento Wrap Around Desing koncept svršku boty v sobě ideálně propojuje čtyři rozdílné prvky, které pak spolu dohromady tvoří bezprecedentně pohodlný, prodyšný celek, který poskytuje příjemné pocity už při prvním obutí. Plně integrovaný ExoSkeleton systém je v modelu EnRoute součástí konstrukce zavazování a drží tak chodidla stabilně na svém místě. Všitý jazyk je součástí prodyšné vnitřní části svršku, která je chodidlům nejblíže a celou tuto konstrukci překrývá tenká polyesterová síťovina, která prodlužuje životnost boty. Tlumení modelu EnRoute je vytvořeno z materiálů Recoil a Recoil R, jejichž mix poskytuje perfektní absorpci nárazů a zároveň cítění vůči povrchu, po kterém běžíte. Pokud hledáte botu opravdu pro každého, právě jste ji našli – Salming EnRoute!

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops