»  DOPLŇKY  »  Knihy a časopisy  »  Knihy  »  NORDIC RUNNING
  • NORDIC RUNNING

NORDIC RUNNING

Běh s holemi jako zdravější a efektivnější způsob běhání Milan Kůtek Když před několika lety vyběhl Milan Kůtek, autor knihy, rekreační běžec a učitel tělesné výchovy, s hůlkami poprvé, bylo to čis... Celý popis
Značka:
P002576
Kód:
9788087049884
EAN:
skladem na prodejně
Dostupnost:
349 Kč
317 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Běh s holemi jako zdravější a efektivnější způsob běhání

Milan Kůtek

Když před několika lety vyběhl Milan Kůtek, autor knihy, rekreační běžec a učitel tělesné výchovy, s hůlkami poprvé, bylo to čistě z tréninkové poctivosti a běžkařské rozmazlenosti. Připravoval se totiž na svůj čtvrtý maratonský závod, jenže kde chcete bezpečně naběhat potřebné desítky, resp. stovky kilometrů, když jsou silnice a cyklostezky zledovatělé, upravené běžkařské stopy v okolí města chybí a běh na jednom místě ve fitku není pro rodáka z Jizerek nijak lákavou představou?

A tak Milan vyběhl s holemi, a ono to šlo! Dokonce to bylo lepší než bez nich, a tak začal nordic running, jak styl sám pojmenoval, praktikovat ve všech ročních obdobích. Nadšení přenesl záhy i na své okolí a za objev metody nordic runningu získal dokonce evropské ocenění!

Běh s runningovými holemi šetří především kolena a záda, je zdravější a bezpečnější než normální běh. Díky většímu výdeji energie jej využijí jak sportovci v tréninku, tak jedinci s nadváhou pro efektivní hubnutí. Autor přichází také s novým pojetím kondiční chůze s holemi, které je přirozenější než nordic walking. O svých zkušenostech s nordic runningem v knize hovoří řada známých osobností, např. Miloš Škorpil, Barbora Špotáková, Dalibor Gondík nebo Prof. Jan Pirk.

Běhu zdar, s holemi zvlášť!

AUTOR: Milan Kůtek
NAKLADATEL: Smart Press
POČET STRAN: 112
VYDÁNO: 2016
JAZYK: Čeština

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops