»  DOPLŇKY  »  Údržba textilu a obuvi  »  MCNETT GA TENACIOUS Repair Tape
  • MCNETT TENACIOUS

MCNETT GA TENACIOUS Repair Tape

TENACIOUS lepicí páska představuje pomůcku pro rychlou opravu roztržených zátěrovaných i nezátěrovaných tkanin přímo v terénu. Je to matná transparentní páska o šířce 7,5 cm s vysokou pevností, od... Celý popis
Značka:
P001852
Kód:
17
SKM:
021563106923
EAN:
na dotaz
Dostupnost:
195 Kč
161 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

TENACIOUS lepicí páska představuje pomůcku pro rychlou opravu roztržených zátěrovaných i nezátěrovaných tkanin přímo v terénu. Je to matná transparentní páska o šířce 7,5 cm s vysokou pevností, odolná proti oděru, s nánosem tlakově sensitivního vysokopevnostního lepidla. Záplata zaručuje vodonepropustnost, vydrží asi 2 vyprání a díky matnému transparentnímu vzhledu není třeba slaďovat barvu s lepenou látkou a záplata je téměř ne­viditelná. Velmi jednoduchá aplikace. 

Příklady použití: scelování trhlin na výrobcích ze  zátěrovaných i nezátě­rovaných tkanin včetně GORE-texu. Slep nedýchá, ale je dokonale vodo­těsný. Vhodné pro tkaniny o nízké a střední gramáži, od stanovek a spa­cích pytlů po větrovky až po tkaninové brodící holínky. Na tkaninách s vyšší gramáží se doporučuje slep po rubu zpevnit lepidlem SEAMGRIP nebo AQUASURE. 

 

Balení: páska o šířce 7,5 cm a délce 50 cm

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops