»  Články  »  Běhej se psem

Běhej se psem

Začínáte běhat s vaším čtyřnohým parťákem a nejste si jisti, jak správně vybrat postroj? Máte už základní výbavu doma a zajímá vás jak trénovat tak, aby byl váš zimní trénink efektivní? Chcete vědět jakých chyb se vyvarovat v zimní přípravě a jak předcházet zbytečným zraněním, abyste byli na jaře neporazitelná dvojka v nejlepší kondici? To všechno a ještě víc se dozvíte na párty a autogramiádě s Šimonem Cipro - autorem nové knížky Běhej se psem.

Šimon Cipro jezdí a běhá se psy v zápřahu více než 10 let. Úspěšně se účastní mezinárodních závodů, je mistrem České republiky a má i dva cenné kovy z mistrovství Evropy. Věnuje se pořádání závodů a propagaci canicrossu, o kterém si myslí, že je to nejlepší způsob, jak zdvihnout psy i lidi z gauče. V posledních letech vede tréninky běhu se psem, které mu daly zkušenosti se všemi typy psů i výkonnostních kategorií běžců, které předává dál v této knize.

A protože se psem nejraději jezdí na běžkách a běhá po kopcích, přesunul se nedávno s rodinou do Jizerek, kde příští rok chystají několik víkendových i týdenních canicrossových kempů. Pro více informací o těchto kempech se můžete registrovat >> tady <<

Místo a datum konání
Běžecký obchod Trailpoint, jirečkova 7, Praha 7 - Letná
Středa 22. 11. 2017 od 17:00

Progam
17:00 - 19:00 - autogramiáda a křest knihy Běhej se psem
19:00 - 19:15 - úvodní slovo
19:15 - 19:30 - proč musí psovi postroj dobře sedět a jak správně vybrat typ a velikost
19:30 - 19:45 - příprava psa před tréninkem
19:45 - 20:00 - péče o psa v zimně
20:00 - 20:30 - otázky a diskuze

Rezervuj si místo - napiš na michael@trailpoint.cz nebo na facebook události tady.

Důležité upozornění - prostor v obchodě je velice omezený, nechte proto prosím své čtyřnohé parťáky doma. Díky za pochopení.

Základní vybavení pro běh se psem najdete >> tady <<

Knížku Běhej se psem si můžete koupit >> tady <<

Jaký boty obout na canicross ? Pár tipů najdete >> tady <<

 

Partnerem akce je

Záznam z přednášky a celé akce si můžete prohlédnout tady:

Provozováno na Provozováno na systému NetShops