»  DOPLŇKY  »  Knihy a časopisy  »  Knihy  »  TAKOVÍ NORMÁLNÍ HRDINOVÉ
  • Takoví normální hrdinové

TAKOVÍ NORMÁLNÍ HRDINOVÉ

Jak banda svérázných dobrodruhů objevila zapomenutá tajemství síly a vytrvalosti Nejočekávanější kniha o sportu, životě a vytrvalosti Autor bestselleru Zrozeni k běhu se vydal do Středomoří, aby zj... Celý popis
Značka:
P001416
Kód:
9788020438256
EAN:
skladem na prodejně
Dostupnost:
349 Kč
317 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Jak banda svérázných dobrodruhů objevila zapomenutá tajemství síly a vytrvalosti

Nejočekávanější kniha o sportu, životě a vytrvalosti
Autor bestselleru Zrozeni k běhu se vydal do Středomoří, aby zjistil, že tajemství antických řeckých hrdinů jsou na Krétě stále živá a čekají na to, až budou moci proniknout do svalů a mysli rekreačních sportovců a budoucích hrdinů na celém světě.
Poté, co Christopher McDougall uběhl ultramaraton v mexických Měděných kaňonech, našel další velké dobrodružství v rozeklaných krétských horách, kde skupina partyzánů během 2. Světové války zosnovala troufalý únos německého generála přímo ze srdce nacistických okupačních sil. Jak mohli zchudlý umělec s mladým pastýřem a bohémským básníkem uvěřit, že se jim povede husarský kousek vyžadující takovou sílu a vytrvalost, a jak propašovali generála kolem tisíců nacistických pronásledovatelů, když se nemohli spolehnout skoro na nic jiného než na svou duchapřítomnost a odvahu?
Kniha Takoví normální hrdinové je víc než jen tajemstvím zahalený příběh o pozoruhodných lidech a lstivých plánech; je to i fascinující sonda do ztraceného umění hrdinů, která nás zavede z půlnočních ulic Londýna na brazilskou pláž za úsvitu, z coloradských hor na McDougallův vlastní dvorek v Pennsylvanii, všude tam, kde moderní sportovci pilují dávné dovednosti, aby byli připraveni na všechno.
Kniha Zrozeni k běhu čtenáře přesvědčila, aby dali vale běžeckému pásu, odhodili boty a vyběhli ven; stejně tak Takoví normální hrdinové inspirují k tomu, abychom vyšli z posilovny a začali sportovat v přírodě a vydali se vstříc vlastním hrdinským výkonům.

AUTOŘI: Christopher McDougall Anna Kudrnová
NAKLADATEL: Mladá fronta
POČET STRAN: 328
VYDÁNO: 2015
JAZYK: Čeština

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops