SILVA Smini Black Rear Light
Bezpečnostní červené světlo. Bezpečnostní červené světlo, které vás zviditelní na vzdálenost až 1000m. Dva světelné režimy: stálé a blikajicí červené světlo. Snadno se dá připevnit na elastický pop... Celý popis
Popis
Komentáře (0)
GPSR
Bezpečnostní červené světlo.
Bezpečnostní červené světlo, které vás zviditelní na vzdálenost až 1000m. Dva světelné režimy: stálé a blikajicí červené světlo. Snadno se dá připevnit na elastický popruh čelovky Silva Smini, nebo poutko batohu, ledvinky … Pomocí přiloženého velcro pásku, se dá umístit na sedlovku kola, nebo helmu jako zadní bezpečnostní světlo. Integrovaná kabelem USB-C nabíjecí Li-ion baterie. Voděodolnost IPX5.
Vlastnosti:
- dva světelné režimy, 4 červené LED svítí / blikají
- viditelnost až 1000m
- snadné připnutí na batoh, ledvinku, sedlovku, helmu …
- integrovaná kabelem USB-C nabíjecí Li-ion baterie 700 mAh
- indikace stavu nabití
- součástí je kabel USB-C a velcro pásek
- voděodolnost IPX5
- hmotnost 10g
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Zodpovědná osoba:
VAVRYS CZ s.r.o.
Uherskobrodská 983
763 26 Luhačovice
Česká republika
IČ: 41601319
DIČ: CZ41601319
VAVRYS CZ s.r.o.
Uherskobrodská 983
763 26 Luhačovice
Česká republika
IČ: 41601319
DIČ: CZ41601319
Více od značky SILVA
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.






























