»  DOPLŇKY  »  Knihy a časopisy  »  Časopisy  »  RUN listopad 2021
novinka
  • RUN listopad 2021

RUN listopad 2021

Listopadový RUN je tu! Proč si ho nenehat ujít? Listopadové číslo RUNu je tady! Nahlédni pod pokličku, co jsme pro tebe na podzim připravili. 5 JÍDEL PRO SNAZŠÍ USÍNÁNÍ Nemůžeš usnout? Pak se zku... Celý popis
Značka:
P004848
Kód:
9771802061001
EAN:
skladem na prodejně
Dostupnost:
75 Kč
65 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Listopadový RUN je tu! Proč si ho nenehat ujít?

Listopadové číslo RUNu je tady! Nahlédni pod pokličku, co jsme pro tebe na podzim připravili. 

5 JÍDEL PRO SNAZŠÍ USÍNÁNÍ 

Nemůžeš usnout? Pak se zkus zaměřit i na to, co před spaním jíš. Nejde jen o to, vyhnout se přejídání a těžkým jídlům. Existují dokonce potraviny, které ti díky svému složení pomohou usnout a zkvalitní spánek.

CHYTRÉ HODINKY  CO JIM MŮŽEŠ VĚŘIT A CO RADŠI NE? 

Asi nejčastější způsob, který používají výrobci sporttesterů k lákání zákazníků, jsou nekonečné seznamy užitečných, ba téměř nezbytných funkcí. Jenže zatímco některé jsou opravdu fajn, jiné prakticky nevyužiješ nebo jejich výstupy mají k realitě hodně daleko. 

O PALEČKOVI ANEB OVLÁDNI SVŮJ KROK

Prsty na chodidlech patří k nejopomíjenějším částem těla. Míváme sklony něco tak mrňavého vlastně ani nevnímat. Přitom ovlivňují jakost pohybu měrou  nezanedbatelnou, ba přímo výraznou. A palec jakožto prst největší bychom měli brát tuplem vážně. 

VYBĚHNI DO TMY BEZ OBAV

A je to tu zase: Pokud chodíš do práce či do školy a nemáš šanci vyběhnout přes den, jsi v tomto ročním období „odsouzen(a)“ k trénování za tmy. To ale rozhodně není důvod nevyběhnout. Co je tedy dobré vědět? 

S RÝMIČKOU SE NEBĚHÁ

S podzimem nepřichází jen sychravé počasí, ale nastává i sezóna viróz. Člověk by si myslel, že letní sluníčko jejich aktivitu utlumilo a ty pak na nás zapomenou. Ony však vyčkávají a jakmile přijde vhodná příležitost, okamžitě zaútočí. A nevyhýbají se ani běžcům. 

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops