»  BOTY  »  Pánská obuv  »  INOV-8 ROADCLAW 275 V2 Grey/Red
výprodej -21%
doprava
zdarma
Nedostupné
  • INOV-8 ROADCLAW 275 V2 Grey/Red
  • INOV-8 ROADCLAW 275 V2 Grey/Red
  • INOV-8 ROADCLAW 275 V2 Grey/Red
  • INOV-8 ROADCLAW 275 V2 Grey/Red
  • INOV-8 ROADCLAW 275 V2 Grey/Red
  • INOV-8 ROADCLAW 275 V2 Grey/Red

INOV-8 ROADCLAW 275 V2 Grey/Red

Staré, rozbité, opuštěné asfaltky, které se postupem času proměnily v cyklostezky, to je přesně prostor pro tuto silniční botu. Na silničku poměrně agresivní vzorek podešve nabídne parádní grip na... Celý popis
Hodnocení
3 390 Kč
2 690 Kč
2 223 Kč bez DPH
Popis Parametry Hodnocení (5) Komentáře (0)

Staré, rozbité, opuštěné asfaltky, které se postupem času proměnily v cyklostezky, to je přesně prostor pro tuto silniční botu. Na silničku poměrně agresivní vzorek podešve nabídne parádní grip na různém typu a stavu silnic. Podešev je zónovaná, je vyrobena ze tří různě tvrdých směsí (TriC), v patní části efektivněji rozkládá došlapovou energii u patařů (terradapter), v přední části umožňuje efektivní vedení odrazu (metaflex). 
Mezipodešev powerflow+ je složena ze 2 dílů, spodní část je lehce tvrdší, má výbornou tvarovou paměť a zprostředkuje velmi slušnou dynamiku. Horní část mezipodešve je lehce měkčí, má nabídnou komfort pro nabíhání dlouhého objemu. Přední částa mezipodešve je naopak lehce tvrdší, aby byl zajištěn účinný a afektivní odraz. Mezi těmito vrstvami je ještě vložena polymerová výztuha DFB, která kopíruje tvar plantární fascie a ovlivňuje torzní stabilitu této boty. Parametry mezipodešve jsou 20/12 (pata špička). 
Bezešvý a prodyšný svršek je napnut na širokém kopytě Strandard, ve špičce je lehce vyztužen TPU okopem s přetaženou špičkou podešve. Kombinací různého střihu svršku a použitím různě pevných, odolných a pružných materiálů se mohou jednotlivé modely lišit ve výsledném fitu, i když jsou vyrobeny na stejném kopytě. A právě proto nově upřesňujeme šířku všech modelů také číselným parametrem 1-5 (1=nejužší, 5=nejširší). Tento model zařazujeme do skupiny S5, je to tedy jedna z nejširších bot v kolekci. Externí patní výztuha EHC pak lépe fixuje patu v botě. 

Využití: 30% trail, 70% silnice - Ideální bota pro nabíhání objemu na silnici. Pokud máš rád inov-8 a oceňuješ jeho funkčnost v trailu, všechny tyto vlastnosti teď najdeš v této silniční objemovce. 

Výška mezipodešve v patě 20 mm 
Výška mezipodešve ve špičce 12 mm 
Drop 8 mm 
Výška špuntů 3,5 mm 
Vkládací stélka 6 mm 
Váha 275 g (UK8) 

Více od značky INOV-8

BOTY INOV-8 Pánská obuv INOV-8

Parametry produktu

Pohlaví: Pánské
Drop: 7-9mm
Tlumení: Střední

Hodnocení produktu

Petr Svoboda
25.4.2020
Zákazník
4.2.2020
  • Kvalitní boty na silnici i zpevněné cesty. Pohodlné díky široké přední části. A vypadají opravdu super.
Pavel Ratkovský
23.9.2019
Skvělá pohodlná bota, jak už je koneckonců u INOV-8 zvykem!
Zákazník
17.9.2019
  • Pohodlná bota s krásně širokou špicí, jak je u INOV-8 zvykem!
Radovan Slovák
26.6.2019

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops