• Nákupní košík
    0 Kč
    0
 
 
 »  DOPLŇKY  »  Ostatní  »  EQUILIBRIUM SLACKLINES SET YOGA 15m
doprava
zdarma
Nedostupné
  • EQUILIBRIUM SLACKLINES SET YOGA 15m
  • EQUILIBRIUM SLACKLINES SET YOGA 15m
  • EQUILIBRIUM SLACKLINES SET YOGA 15m
  • EQUILIBRIUM SLACKLINES SET YOGA 15m

EQUILIBRIUM SLACKLINES SET YOGA 15m

Slackline set Yoga je klasický set s ráčnou, ale s velmi netradičním popruhem. Speciální lajna s šířkou 35 mm a dutým úpletem je tak měkoučká, že se ti z ní nebude chtít dolů. Malá ráčna je dost lehká a kompaktní na to, aby tě při cestě do parku moc netížila, ale zároveň je schopna napnout 15metrovou lajnu jak nic. Celý set je maximálně jednoduchý na používání, lajnu napneš během chvilky a pak už se můžeš soustředit jen na lajnu a správné provedení všech jógových pozic. Stejně jako naše ost... Celý popis
Značka:
P002488
Kód:
1 390 Kč
1 149 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Slackline set Yoga je klasický set s ráčnou, ale s velmi netradičním popruhem. Speciální lajna s šířkou 35 mm a dutým úpletem je tak měkoučká, že se ti z ní nebude chtít dolů. Malá ráčna je dost lehká a kompaktní na to, aby tě při cestě do parku moc netížila, ale zároveň je schopna napnout 15metrovou lajnu jak nic. Celý set je maximálně jednoduchý na používání, lajnu napneš během chvilky a pak už se můžeš soustředit jen na lajnu a správné provedení všech jógových pozic. Stejně jako naše ostatní sety, i Yoga se kotví pomocí ocelových šeklů, což výrazně prodlužuje životnost celého setu. Yogu dostaneš v ručně potištěné látkové tašce přes rameno, do které se ti kromě setu vejde třeba svačina, pití nebo knížka.

Jóga je parádní způsob, jak si pročistit hlavu a protáhnout tělo. Stejně jako slackline. Set Yoga ti umožní tyhle dvě aktivity spojit v jednu. Parádně měkký popruh, kompaktní balení a slušivá taška přes rameno jako součást setu.

délka: 15 m
hmotnost: 1,57 kg

Více od značky EQUILIBRIUM SLACKLINES

DOPLŇKY EQUILIBRIUM SLACKLINES Ostatní EQUILIBRIUM SLACKLINES

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops