»  DOPLŇKY  »  Knihy a časopisy  »  Knihy  »  BĚHÁNÍ S KEŇANY
Nedostupné
  • Běhání s Keňany

BĚHÁNÍ S KEŇANY

Pátrání po tajemství nejrychlejších lidí planety Tajemství nejrychlejších běžců světa Vášnivý běžec a novinář Adharanand Finn se vydal do Afriky, aby našel odpověď na otázku: Proč se v žádné jiné z... Celý popis
Hodnocení
Značka:
P000183
Kód:
9788020427786
EAN:
299 Kč
272 Kč bez DPH
Popis Hodnocení (3) Komentáře (0)

Pátrání po tajemství nejrychlejších lidí planety

Tajemství nejrychlejších běžců světa Vášnivý běžec a novinář Adharanand Finn se vydal do Afriky, aby našel odpověď na otázku: Proč se v žádné jiné zemi nerodí takoví běžci jako právě v Keni? Jak je možné, že běžci z jednoho keňského kmene už desítky let kralují v nejnáročnějších běžeckých disciplínách? Finn se i s rodinou vypravil do oblasti Velké příkopové propadliny, do slavného Itenu, kde se to doslova hemží držiteli světových rekordů, mistrů světa nebo vítězů slavných běžeckých závodů, aby si s nimi zaběhal a dozvěděl se, v čem spočívá tajemství jejich úspěchu. Kromě skromných vítězů zpovídá svérázné trenéry, sportovní manažery i kluky z chudinských čtvrtí, kteří musí denně běhat deset kilometrů do školy. Účastní se také běžeckých soustředění s cílem připravit se na nejtěžší maraton na africkém kontinentu. Především chce ale zjistit, jestli je možné po letech občasných tréninků dosáhnout i po třicítce radost z běhání.

UTOR: Adharanand Finn
NAKLADATEL: Mladá fronta
POČET STRAN: 224
VYDÁNO: 2012
JAZYK: Čeština
 

Recenzi od Miloše Škorpila z Běžecké školy si můžete přečíst tady.

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Petr Šesták
26.1.2015
Dita Radová
1.5.2013
Petra Krupová
14.2.2013
Bohužel jsem před touto knihou četl "Zrozeni k běhu" a "Běhání s keňany" je o dvě kategorie horší, ale přesto se vyplatí přečíst!

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops