Výživa a sportovní výkon - přednáška

První ze série našich letošních podzimních přednášek, tentokrát na téma výživa a sportovní výkon. Naším hostem bude tentokrát Ivan Rybařík a mimo jiné nám představí svůj koncept ČISTÝ SPORT.

Ivan Rybařík je mistr republiky a dvojnásobný vítěz českého poháru MTB. K jeho dalším úspěchům patří 5 místo na ME horských kol a 6 místo v celkovém hodnocení světového poháru. V roce 2014 také vyhrál Crocodile Trophy - cyklistyckou obdobu “Rally Dakar”.

S Ivanem jsme se potkali v Krkonoších na jednom z běžeckých kempů Trailcamps, které pořádá už několik let Honza Dušánek. Ivan pro účastníky kempů sestavuje a vlastnoručně připravuje kompletní jídelníček a je to jeden z důvodů, proč jsou tyhle kempy tak oblíbené. Na kempech je to vlastně nutnost, protože při náročnosti programu (často dvoufázový trénink) byste ho těžko absolvovali na housce se salámem a smažáku.

Jeho projekt ČISTÝ SPORT má víc rozměrů, my si budeme povídat hlavně o tom, jak pomáhá energeticky vyvážené stravování při náročném tréninku nebo závodě ale i o tom, proč je důležité nejen pro zlepšení výkonnosti, ale i v běžném životě. 

Termín
Středa 13. 11. 2019  od 19:30

Kapacita
25 osob 

Registrovat se můžete ZDE (případně do seznamu náhradníků)

KAPACITA NAPLNĚNA ! Vstup pouze po registrované.

Facebook událost najdete ZDE.

Cena
100 Kč (platba v hotovosti na místě)
S klubovou kartou Trailpoint máte vstup ZDARMA

Program

  • Představení projektu Čistý sport
  • Koncept energeticky vyvážené stravování a jeho důležitost pro trénink a závod
  • Z čeho vařit a jak jídlo připravovat
  • Příprava vlstních energetických a regeneračních nápojů
  • Jak udržet výkon při závodě
  • Jak zrychlit regenerační fázi
  • Superfoods - mýty a fakta
     

Provozováno na Provozováno na systému NetShops