• Nákupní košík
    0 Kč
    0
 
 
 »  BATOHY A VESTY  »  Nad 15 Litrů  »  SALOMON PEAK 20
výprodej -40%
doprava
zdarma
Nedostupné
  • SALOMON PEAK 20

SALOMON PEAK 20

Peak 20 je s dostatečným objemem pro lehké vybavení na přenocování a s dostatečnou stabilitou pro technický pohyb perfektním batohem, který splňuje požadavky všech horských dobrodružství. Díky dvojitým popruhům na spodní části ramenních popruhů a kompresi na obou stranách se batoh během pár vteřin změní z přiléhavého, stabilního a nízkoobjemového vytrvalostního batohu na spolehlivý batoh pro přenocování s dostatečným komfortem a stabilitou pro jakákoliv dobrodružství. Objem: 20 litrů ... Celý popis
Hodnocení
Značka:
P001551
Kód:
887850829131
EAN:
  Tabulka velikostí EU / UK / CM
2 990 Kč
1 794 Kč
1 483 Kč bez DPH
+
-
Popis Hodnocení (1) Komentáře (0)

Peak 20 je s dostatečným objemem pro lehké vybavení na přenocování a s dostatečnou stabilitou pro technický pohyb perfektním batohem, který splňuje požadavky všech horských dobrodružství. Díky dvojitým popruhům na spodní části ramenních popruhů a kompresi na obou stranách se batoh během pár vteřin změní z přiléhavého, stabilního a nízkoobjemového vytrvalostního batohu na spolehlivý batoh pro přenocování s dostatečným komfortem a stabilitou pro jakákoliv dobrodružství.

Objem: 20 litrů

Váha: 470 gramů

Rozměry: 48 x 25 x 18 cm

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Petr Polášek
4.10.2018
Jednoduchý lehký batoh bez zbytečností. Podle mě vhodný na vícedenní výlety, kdy člověk chce jít maximálně na lehko a občas popoběhnout. Batoh se dá dobře přizpůsobit na konkrétní postavu pomocí mnoha nastavitelných popruhů, dobře sedí na zádech, pohodlný přístup ke všem věcem uvnitř hlavní komory díky zipu přes celou výšku batohu. V rámci dané cenové kategorie se myslím jedná o dobrou volbu. Ocenil bych však elastické kapsy s přístupem za chůze bez nutnosti sundání batohu a dodatečné popruhy na stažení batohu či na připevnění bundy / helmy. To u tohoto batohu chybí. Moc jsem nebyl spokojen s malými předními kapsami na ramenních popruzích, které se nerozepínají zrovna pohodlně a vlastně se do nich nic moc nevejde. Stejně tak vnější boční kapsy na spodní části batohu nelze moc dobře využít pokud je vnitřek batohu plný. Tyto kapsy ale dobře posloužily k připevnění teleskopických holí (s plným batohem se mi nepodařilo hole rozumně přichytit pomocí Salomon systému 4D).

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops