»  DOPLŇKY  »  Knihy a časopisy  »  Časopisy  »  RUN listopad 2020
  • RUN listopad 2020

RUN listopad 2020

Na co se těšit v listopadovém RUNu 1. Nevzdávej to! Pokud se snažíme o maximální výkon, ať už v tréninku nebo v závodě, v určitých okamžicích se do mysli začne drát červíček pochybností: „Opravd... Celý popis
Značka:
P004161
Kód:
skladem na prodejně
Dostupnost:
69 Kč
60 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Na co se těšit v listopadovém RUNu

1. Nevzdávej to!

Pokud se snažíme o maximální výkon, ať už v tréninku nebo v závodě, v určitých okamžicích se do mysli začne drát červíček pochybností: „Opravdu jsem schopen dovést to do zdárného konce?“ Každý prožívá slabé chvilky jinak, ale to, jak se s nimi vypořádáme, o nás mnohé vypovídá.

2. Vyběhnout, nebo ne?

Jsi nemocný? Tak to prostě bud vyležíš, nebo to zkusíš přeběhat! Jenže tak jednoduché to bohužel není. To, že nemoc přišla, má za prvé nějaký důvod, a za druhé muže na tvém těle zanechat následky i poté, co odezní. Třeba i na tvém pohybovém aparátu. Co je tedy dobré si uvědomit?

3. Nejistá sezóna: trénovat nebo odpočívat?

Po podivném jaru směřovala rada běžců své hlavní závodní vrcholy na podzim. Kdo je stihl ještě v září, měl to dobré, jenže říjen nám opět zatrhnul běžecký tipec. Otázka tedy zní: Co teď s gradující formou? Má smysl se snažit ji udržet? A jak?

4. Dneska se mi fakt nechce! Kde na podzim hledat motivaci?

Vykoukneš z okna, venku prší a fouká studený vítr. Co ostatně čekat, je listopad. Jindy přijdeš domu z práce s hlavou plnou problému, zápasíš s únavou nebo leností, myšlenky na běh jsou ukryty někde velmi hluboko ve tvém nitru. Nechut‘ jít si zaběhat zkrátka občas přepadne každého. Co s ní?

5. Přirozený běh a vliv únavy na techniku

Běhání nelze upřít symboliku souboje s nastupující únavou. S odtikávajícím casem či přibývajícími kilometry dožene každého a projeví se nejen rostoucí tepovkou a těžkýma nohama, ale také zhoršenou technikou běhu. Jak s ní bojovat?

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops