»  DOPLŇKY  »  Knihy a časopisy  »  Časopisy - starší čísla  »  RUN květen 2019
  • RUN duben 2019

RUN květen 2019

Květnové číslo RUN magazinu Zaměřili jsme se především na překážkové závody, ale své si tradičně najdou i běžci a triatlonisté. Téměř každý triatlonista ale i běžec dobře zná bolest holení. Zánět o... Celý popis
Značka:
P003255
Kód:
skladem na prodejně
Dostupnost:
69 Kč
60 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Květnové číslo RUN magazinu 

Zaměřili jsme se především na překážkové závody, ale své si tradičně najdou i běžci a triatlonisté.

Téměř každý triatlonista ale i běžec dobře zná bolest holení. Zánět okostic je častým běžeckým zraněním, jehož léčbu není radno podcenit. Okolo tohoto zranění panuje mnoho mýtů a existuje spousta ‚zaručených‘ tipů, jak se bolesti zbavit. Přečti si, jak bolest vzniká a jak se jí zbavit.

Znáte to. Nastavíš si cíl, dlouho pro něj makáš, děláš vše, abys jej dosáhl/a. Pak protneš cílovou čáru nejdůležitějšího závodu sezóny a emoce z tebe stříkají na všechny strany. Možná je to euforie, možná zklamání, na tom ale zas až tolik nesejde. Důležité je, že teď opět stojíš na začátku cesty. Co je v takovém okamžiku dobré vědět?

Triatlon má svá specifika, metodika běžeckého tréninku na závod, ve kterém vás nejdřív čeká plavecká a cyklistická nálož, se od samotného běhu liší. Čerpej z pestré škály motivů, tak aby tvá běžecká výkonnost nestagnovala i v těch nejdelších triatlonech. Jak zvládnout svůj první triatlon ti v 10 tipech poradí úspěšný triatlonista Filip Ospalý.

OCR neboli překážkový běh je výzva pro dospělé a skvělá zábava pro děti. V květnovém čísle RUN magazínu najdeš veškeré informace o tomto nově vznikajícím trendu – o jeho historii, jak se na závod OCR připravit, ale i rozhovory s hvězdami tohoto sportu.

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops