»  DOPLŇKY  »  Knihy a časopisy  »  Časopisy - starší čísla  »  RUN červen 2019
  • RUN červen 2019

RUN červen 2019

Červnové číslo RUN magazinu Červnové vydání RUNu je v novém kabátu na stáncích. Titulní strana získala svěží minimalistický design, obsah časopisu je však stále stejně nadupaný! Tady je 5 důvodů, p... Celý popis
Značka:
P003274
Kód:
skladem na prodejně
Dostupnost:
69 Kč
60 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Červnové číslo RUN magazinu 

Červnové vydání RUNu je v novém kabátu na stáncích. Titulní strana získala svěží minimalistický design, obsah časopisu je však stále stejně nadupaný! Tady je 5 důvodů, proč byste si toto číslo neměli nechat ujít!

  1. Čeká tě závod? Víš, kdy a jak se správně rozcvičit? V červnovém čísle RUNu najdeš rozsáhlý návod, jak na to, abys byl/a připraven/á na maximální výkon!
  2. Boom minimalistických bot je již za námi, přesto běh na ‚boso‘ zůstává stále u mnohých oblíbený. Jak se na výběr bot dívá fyzioterapeutka?
  3. Pro někoho je běhání koníček, pro jiného výzva, možnost překonávat hranice, pro dalšího zase způsob, jak zhubnout. Přečti si příběhy tří žen, které tvrdí, že je běh zachránil. Pomohl jim totiž překonat vážnou nemoc a vrátit se opět do života.
  4. Příčina stagnující výkonnosti nemusí být jen v nevhodném tréninku, ale i uvnitř tvého těla. Při hledání cest ke zlepšení proto může pomoci i laboratorní vyšetření. Co všechno je v jeho rámci vhodné zjistit?
  5. Léto je za dveřmi! Chceš se vyhnout přímořským leoviskům a spojit dovolenou s pohybem? Přečti si naše tipy, kam za aktivní dovolenou vyrazit.

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops