»  DOPLŇKY  »  Knihy a časopisy  »  Knihy  »  JEZ A BĚHEJ
  • JEZ A BĚHEJ

JEZ A BĚHEJ

Moje nečekaná cesta k úspěchu na ultramaratonu Již téměř dvě desetiletí je Scott Jurek hvězdou – a miláčkem publika – v extrémně náročném, ale stále populárnějším sportu – ultramaratonu. V roce 199... Celý popis
Hodnocení
Značka:
P000256
Kód:
9788020428714
EAN:
na dotaz
Dostupnost:
349 Kč
317 Kč bez DPH
+
-
Popis Hodnocení (1) Komentáře (2)

Moje nečekaná cesta k úspěchu na ultramaratonu

Již téměř dvě desetiletí je Scott Jurek hvězdou – a miláčkem publika – v extrémně náročném, ale stále populárnějším sportu – ultramaratonu.
V roce 1999 jako naprosto neznámý závodník zvítězil v závodě Western States Endurance Run, stomílové trati vedoucí kalifornským pohořím Sierra Nevada. V tomto závodě zvítězil sedmkrát v řadě a stanovil při tom traťový rekord. Dvakrát vyhrál Badwater Ultramarathon, 217 km dlouhou cestu Údolím smrti. Nedávno vytvořil americký rekord v běhu na 24 hodin – urazil 266 km, téměř šest a půl maratonu za jediný den. A byl jedním z elitních sportovců, kteří jeli do Mexika běhat s indiánským kmenem Tarahumarů, o čemž pojednává bestseller Zrozeni k běhu. Jurek dosáhl neuvěřitelných úspěchů, a to vše pouze při veganském stravování. Autobiografická kniha obsahuje množství fotografií a veganských receptů!
Legendární běžec z bestselleru Zrozeni k běhu se vrací!

AUTOŘI: Steve Friedman Scott Jurek
NAKLADATEL: Mladá fronta
POČET STRAN: 256
VYDÁNO: 2013
JAZYK: Čeština

Doporučujeme

RUN AND COOK
358 Kč
na dotaz
 
 


Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Aleš Pavlišta
3.1.2014

Komentáře k produktu

19.10.2014
Moje první kniha | od: Mattithjáh
Bohužel moje první kniha v životě. Jsem více na filmy. Musím konstatovat, že je to neskutečně čtivé a poznatky Scotta jsou úžasné. Neskutečně čtivý příběh "chcípáčka". Co do motivace, životní filozofie a osobnosti "Jurka" pro mne je to TOP! Byl jsem v ČR a otevřel jsem ji a po pěti stranách jsem ji odložil. Prostě jsem nečetl. Potom jsem odletěl do Anglie pracovat. Žiji tu na polích a loukách. Běhám tady stejně jako doma. Řekl jsem si že ji otevřu. Při prvním otevření jsem zhltal 50 stran. Chtěl jsem pokračovat ale je to jediná česká kniha co sebou mám. Kdybych se nebál že nebude co číst, četl bych určitě do rána. Pro všechny mohu jen doporučit. Střídání příběhu s recepty od Jurka a poznatky z běhu, dělají knihu výjmečnou.
20.10.2014
Re: Moje první kniha | od: Michael Dobiáš
Díky Matěji, jsem moc rád, že se ti knížka líbí. Asi jí vytáhnu znovu taky ;) Měj se fajn. Michal


Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops