• Nákupní košík
    0 Kč
    0
 
 
 »  BOTY  »  Pánská obuv  »  INOV-8 TRAIL TALON 250 (S) Neon Yellow
doprava
zdarma
Nedostupné
  • INOV-8 TRAIL TALON 250 (S) Neon Yellow

INOV-8 TRAIL TALON 250 (S) Neon Yellow

TRAILTALON 250 je nástupcem úspěšného modelu RACE ULTRA 270 . Podrážka je také vyrobena ze tří různě hustých směsí. Dezén vzorku, to je hlavní rozdíl mezi touto novinkou a předešlou RU270. Špunty na obvodové části podešve jsou "vysunuté" o necelé 2 mm za hranu podrážky (ven z boty) a cca 1 mm směrem dolů, takže podél celého obvodu podešve vznikají jakési drápky, které výrazně navyšují grip na blátě a sněhu. Objektivní poměr využití podešve na různém povrchu vidím na 60% trail a 40% cest... Celý popis
3 390 Kč
2 802 Kč bez DPH
+
-
Popis Parametry Komentáře (0)

TRAILTALON 250 je nástupcem úspěšného modelu RACE ULTRA 270 .

Podrážka je také vyrobena ze tří různě hustých směsí. Dezén vzorku, to je hlavní rozdíl mezi touto novinkou a předešlou RU270. Špunty na obvodové části podešve jsou "vysunuté" o necelé 2 mm za hranu podrážky (ven z boty) a cca 1 mm směrem dolů, takže podél celého obvodu podešve vznikají jakési drápky, které výrazně navyšují grip na blátě a sněhu. Objektivní poměr využití podešve na různém povrchu vidím na 60% trail a 40% cesta, respektive 50/50.

Lehký, prodyšný a bezešvý svršek je napnutý na širokém kopytě standard (S) a zejména v místě příčné klenby poskytuje parádní komfort pro přirozenou práci chodidel . Měkký podpatek je citlivý k achilovky, na svršku jsou také kapsičky na upnutí kotníkového návleku RACE ULTRA Gaiter.

Bota jako celek působí velmi flexibilním dojmem a nadchne svým komfortem, prodyšností a dynamikou.

Pokud jste měli jako předchozí Race Ultra 270, doporučujeme objednat o 0,5 čísla větší velikost.

Váha: 250 g (UK8)

Barva: černá/ červená/ šedá

Váha: 250g

Podľa použitia: Trail

Drop : 4 mm

Velikost pod špičkou : 13.5 mm

Velikost pod patou : 17.5 mm

Povrch: Trail

Podrážka : Patní část má největší tvrdost pro dobrou otěruvzdornost na tvrdém povrchu, obvodová část je měkčí pro výborný kontakt a střední část je vyrobena z odolné kontaktní směsi, aby byla zajištěna dlouhá životnost vzorku.

Samozřejmostí je předtvarovaná zóna ohybu podešve METAFLEX, která efektivněji ohýbá masu materiálu podešve a mezipodešve v odrazové fázi běhu a pata TERRADAPTER, která zase efektivněji rozkládá energii při došlápnutí. Mezipodešev PowerFlow má drop 4 mm a je složena ze dvou dílů. Patní část má měkčí směs a nabízí o 10% vyšší úroveň tlumení, přední část má vyšší hustotu, je tedy snadno tvrdší a nabídne přesnější a efektivnější odraz. Polymerový prstenec DFB, který kopíruje tvar plantární fascie je vložen mezi podešev a mezipodešev, je ukončen za hranou metatarzálu a při efektivním běžeckém stylu snadno napomáhá k odrazu (pružinový efekt).

Výškové parametry spodku obuvi: pata 17,5 mm, špička 13,5 mm, tomu odpovídá drop 4 mm. Komfort uvnitř boty mírně navyšuje skládací stélka, která má konstantní výšku 3 mm a je vyrobena z měkčené směsi PowerFlow.

Lehký, prodyšný a bezešvý svršek je napnutý na širokém kopytě standard (S) a zejména v místě příčné klenby poskytuje parádní komfort pro přirozenou práci chodidel. Příčná klenba je nejvíce zatěžovanou částí chodidel, protože je z ní vždy veden odraz. Při odrazu se klenba rozšiřuje a pokud je chodidlo v této fázi běhu "stresované" úzkým svrškem, výrazně narůstá únava a zkracuje se životnost boty. Tento parametr je mnohem důležitější pro výběr správné běžecké boty, jak celý příběh zvaný diagnostika! Měkký podpatek je citlivý k achilovky, na svršku jsou také kapsičky na upnutí kotníkového návleku RACE ULTRA Gaiter.

Ploché a docela tlusté šňůrky pevně udrží nárt ve fixní pozici. Špička je lehce vyztužená.

Více od značky INOV-8

BOTY INOV-8 Pánská obuv INOV-8

Parametry produktu

Pohlaví: Pánské
Drop: 4-6mm
Tlumení: Minimální

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops