• Nákupní košík
    0 Kč
    0
 
 
 »  DOPLŇKY  »  Láhve a vaky na vodu  »  DYNAFIT FLASK 500ML
Nedostupné
  • DYNAFIT FLASK 500ML

DYNAFIT FLASK 500ML

Lehoučká láhev o objemu 500ml vyrobena z BPA/PVC je ideální volbou na dlouhé běhy v horách. Díky její měkkosti je velmi pohodlá a skvěle skladovatelná. Automaticky se její objem zmenšuje, jak vody ubývá, což zabraňuje nepříjemnému šplíchání. Celý popis
Hodnocení
Značka:
P002081
Kód:
4053865638488
EAN:
390 Kč
322 Kč bez DPH
+
-
Popis Hodnocení (3) Komentáře (2)

Lehoučká láhev o objemu 500ml vyrobena z BPA/PVC je ideální volbou na dlouhé běhy v horách. Díky její měkkosti je velmi pohodlá a skvěle skladovatelná. Automaticky se její objem zmenšuje, jak vody ubývá, což zabraňuje nepříjemnému šplíchání.

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Monika Muchnová
5.8.2020
Pavel Martínek
29.5.2019
Petr Franěk
29.4.2019
Chvilku mi trvalo, než jsem přišel na ten fígl, jak z toho sosat, aniž by to člověk vytahoval z kapsičky na popruhu, ale už to umím. Doporučuji před prvním použitím důkladně vypláchnout.

Komentáře k produktu

15.4.2017
Lahev z BPA? | od: Honza S.
Dobrý den, vážně je tato lahev vyrobena z BPA PVC? Myslel jsem, že tento druh plastu se již dnes nepoužívá pro výrobky které jsou ve styku s jídlem / pitím. "BPA (Bisfenol A) je dnes dobře známou a kontroverzní chemickou látkou, která má estrogenní aktivitu – tedy napodobuje v organismu působení ženských pohlavních hormonů. Bisfenol A je látka akutně toxická pro vodní živočichy a je považována za vysoce nebezpečnou látku pro vodní prostředí. Může mít vliv na normální vývoj živých organismů a může ovlivnit i vývoj jejich potomků. Evropská komise uznala rizika, která představuje BPA, a nařídila zákaz výroby (od 1. března 2011) a prodeje (od 1. června 2011) kojeneckých lahví s BPA."
15.4.2017
Re: Lahev z BPA? | od: Michael Dobiáš
Dobrý den Honzo, díky za poznámku. Jedná se s největší pravděpodobností o chybný překlad z anglického originálu, kde v češtině jaksi vypadlo slovo "free" tedy "bez" PVC a BPA. Prověříme u dodavatele, ale na 99% jsem si jist že je to jen chybný překlad. S pozdravem, Michal

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops