»  DOPLŇKY  »  Knihy a časopisy  »  Časopisy - starší čísla  »  BĚHEJ.COM Duben 2019
  • BĚHEJ.COM Březen 2019

BĚHEJ.COM Duben 2019

Otestovali jsme osm sporttesterů určených na seriozní trénink a tři z nich od nás obdržely více než 90 procent, tedy označení prvotřídní kvality. „Hodinky“ svými schopnostmi analyzovat stav našeho... Celý popis
Značka:
P003240
Kód:
skladem na prodejně
Dostupnost:
99 Kč
86 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Otestovali jsme osm sporttesterů určených na seriozní trénink a tři z nich od nás obdržely více než 90 procent, tedy označení prvotřídní kvality. „Hodinky“ svými schopnostmi analyzovat stav našeho těla pomalu začínají konkurovat trenérům. Mají se bát o své řemeslo? Čtěte více v novém čísle tištěného Běhej, které je právě v prodeji.

Závodní sezona se teprve rozbíhá, v květnu se tradičně poběží pražský maraton. Ten letos oslaví jubilejní 25. ročník. Ano, je to už čtvrtstoletí, co se dole na Václaváku vydala na 42km trať necelá tisícovka maratonců a do cíle jich dorazilo pouhých 519. Zavzpomínali jsme na onen rok 1995 a povídali si s Tomášem Mirovským, koordinátorem akcí RunCzech, který jako jeden ze tří stál u všech 25 ročníků!

Fandové ultra najdou v čísle velký rozhovor s legendou tohoto sportu Petrem Solničkou, který svého času závodil i s řeckým rekem Janisem Kourosem. Co si z té doby odnesl a jak vnímá popularitu distancí delších než maraton v dnešní době?

Fandové horských závodů najdou v čísle povídání s Liborem Uhrem, horolezcem a zakladatelem Beskydské sedmičky. „Jsem dobitý jako kůň,“ svěřuje se s pocity únavy a vyčerpání a připouští, že za pár let by rád pořádání této megaakce předal následovníkům. Zanedlouho vyjde český překlad knihy Na sever Scotta Jureka, v aktuálním Běhej najdete ukázku.

Plných 14 stran věnujeme triatlonu. Probíráme situaci ve vedení asociace po překvapivé rezignaci její šéfky Lenky Kovářové. Petr Soukup, Karel Zadák a Luboš Bílek poradí, jak ideálně absolvovat jarní tréninkový kemp v teple.

I v tomto čísle najdete nové prvky – u vybraných článků si naskenováním příslušného boxu naší novou mobilní aplikacíspustíte dodatečný obsah, například video. Vyzkoušejte!

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops