• Nákupní košík
    0 Kč
    0
 
 
 »  DOPLŇKY  »  Výživa  »  ADVENTURE Samoohřevná kapsle 20 g
Nedostupné
  • ADVENTURE Samoohřevná kapsle 20g

ADVENTURE Samoohřevná kapsle 20 g

Chcete si dopřát ten největší komfort na cestách? Nemáte čas ohřívat jídlo na vařiči? Pro tyto případy je tu SAMOOHŘEV pro jídla AdventureMenu. NOVÉ SAMOOHŘEVY JSOU TU!!! Představujeme zcela nové samoohřevy pro jídla AdventureMenu. Oproti původním mají hned několik výhod: jsou výkonnější, dají se s nimi ohřívat dvě jídla najednou a daleko lépe se s nimi pracuje. 20 g samoohřevná kapsle - k ohřátí 1 x 500 g hlavního jídla, nebo 2 x 200 g nebo 250 g jídel. Lze použít pouze se speciálním sáčk... Celý popis
Značka:
P001787
Kód:
8809069390303
EAN:
35 Kč
29 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Chcete si dopřát ten největší komfort na cestách? Nemáte čas ohřívat jídlo na vařiči? Pro tyto případy je tu SAMOOHŘEV pro jídla AdventureMenu.

NOVÉ SAMOOHŘEVY JSOU TU!!! Představujeme zcela nové samoohřevy pro jídla AdventureMenu. Oproti původním mají hned několik výhod: jsou výkonnější, dají se s nimi ohřívat dvě jídla najednou a daleko lépe se s nimi pracuje.

20 g samoohřevná kapsle - k ohřátí 1 x 500 g hlavního jídla, nebo 2 x 200 g nebo 250 g jídel.

Lze použít pouze se speciálním sáčkem zipper-bag, který je součástí setu ALL IN a je na více použití.

Samoohřev, nebo také bezplamenný chemický ohřívač je speciální sáček, který Vám sám ohřeje jídlo bez použití vařiče nebo nádobí a to za 12 minut! Mezitím můžete postavit stan, zapálit oheň; jednoduše strávit čas důležitějšími činnostmi než vařením.

Samoohřev funguje na principu exotermické reakce mezi oxidem vápenatým a vodou. Náš samoohřevný systém se skládá z ohřevných kapslí (20 g na ohřev 500 g jídla; 50 g na ohřev 1 kg jídla) a zipper-bagu, ve kterém se celý ohřev odehrává.

Více od značky ADVENTURE MENU

DOPLŇKY ADVENTURE MENU Výživa ADVENTURE MENU

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops